Karolína Kokešová (25 let)
2. Česká Vicemiss 2019

Bulvární status: 2. Česká Vicemiss 2019 a také vítězka Miss Global 2020. Autor: gw


Karolína Kokešová

Karolína Kokešová Foto: Instagram K. Kokešové

Nejkrásnější dívka světa už se těší, až ňadra po plastice ukáže v plavkách: Zatím omrkněte její zadeček v bikinách!

Třetí nejkrásnější dívka České republiky a také vítězka světové soutěže krásy Miss Global 2019 Karolína Kokešová (25) se stejně jako celá řada jiných krásek moc těší, až zas odletí k moři a vystaví své sexy tělíčko slunečním paprskům.

Kokešová potěšila fanoušky aspoň vzpomínkovou fotkou. Na Instagramu vystavila fotku svůdného tělíčka v plavkách z dovolené na exotických Maledivách. Na snímku nechala vyniknout svůj zadeček. Brzy se takto ukáže i zepředu, a to už se zvětšenými ňadry, která si nedávno nechala upravit.

Karolína Kokešová promluvila o šikaně na Miss Global.

Super.cz

"Pro zákrok jsem se nerozhodla kvůli nějakému komplexu. Naopak jsem nenosívala často ani podprsenky a nijak mě má malá prsa neobtěžovala. Nicméně s věkem jsem dozrála k tomu, že se mi prsa na ženě velmi líbí a že bych si ráda někdy dopřála nějaký výstřih, což jsem kdysi nemohla," řekla nedávno Super.cz Karolína, jež se už moc těší, až půjde s větším poprsím do plavek.

„Už se těším, až vypadnu,“ nechala se slyšet misska, která zákrok podstoupila před měsícem a zatím musí ještě nosit speciální podprsenku. Karolína si ňadra nenechala přifouknout jako Pamela Anderson (54). Důležité pro ni je, aby vypadala přirozeně, a tak si nechala udělat ňadra velikosti 2.

„V klasickém modelingu sice nejsou prsa extrémně důležitá, nejsem žádná Playmate, která se bez velkých ňader neobejde. Zvolila jsem proto i velice přirozený tvar a velikost tak akorát k mému drobnému tělu. Méně je více. Každopádně pro komerční zakázky typu focení bikin či prádla se mi budou hodit,“ uzavřela misska. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků
Profilový článek