Karel Voříšek (58 let)
moderátor

Bulvární status: Už velmi dlouho je spojován s novinářem Vladimírem Řepkou. Autor: daz


12 finalistů 20. ročníku soutěže Muž roku

12 finalistů 20. ročníku soutěže Muž roku Herminapress

Který z nich je nejkrásnější? Ještě před velkým finále ohodnoťte finalisty letošního Muže roku

Už 23. srpna proběhne jako tradičně v náchodském divadle již 20. jubilejní ročník soutěže pánské krásy Muž roku. My pro vás připravili přehlídku dvanácti finalistů, kteří se v závěrečném večeru utkají o šerpy těch nejlepších, jež budou Českou republiku reprezentovat na zahraničních kláních.

Fotografie mladých mužů v oblecích i v plavkách vznikaly na letošním soustředění v Tunisku. V jejich pracovní náplni totiž bylo také nafocení snímků pro chystaný kalendář. Fotografie v plavkách a spodním prádle vznikaly u hotelového bazénu a na písčité pláži. Pánské obleky a brýle zase kluci nafotili v atraktivním prostředí kolosea v El-Džemu a v přístavním městě Port El Kantaoui.

A jak bude finále probíhat? „Moderátorských rolí se opět ujmou Karel Voříšek (58) a Klára Doležalová, také vystoupí řada osobností jako je Dalibor Janda, Kateřina Brožová (54), Daniel Hůlka, Anna Julie Slováčková, Michaela Nosková nebo Ilona Csáková (51). A hlavně jsem zvědavý na naše finalisty a zejména jejich volné disciplíny," řekl nám ředitel Muže roku David Novotný.

Komu byste ve velkém finále finále fandili vy, můžete hlasovat v naší anketě. 

Který z krasavců si zaslouží titul Muž roku?

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků