Karel Roden (59 let)
herec

Bulvární status: Charizmatický herec jde stále z role do role. Autor: veš


Karel Roden v klipu Marka Ztraceného Když tě život kope do zadku Video: Marek Ztracený

Po Jágrovi další velká hvězda: Markovi Ztracenému tančí v klipu Karel Roden. Čím si ho zpěvák získal?

Marek Ztracený (36) představil nový klip, jehož hlavní hvězdou je herec Karel Roden (59). Na nabídku kývl poté, co se mu Marek vetřel na schůzku a v přesvědčování nepolevil, dokud neměl souhlas. Na výsledek jejich spolupráce se podívejte na videu.

„Je to jedna z nejpozitivnějších písní, co jsem napsal, a ne náhodou s ní přicházím poslední den prázdnin. Od teď nás život zase bude trochu víc kopat do zadku a říkal jsem si, že pozitivní písně budou potřeba,“ říká Ztracený a s fanoušky se podělil i o to, jak do klipu získal Rodena.

„Přes známého jsem se vetřel na jeho schůzku a řekl mu, že v tomhle klipu nemůže hrát nikdo jiný než on,“ řekl Super.cz zpěvák.

Jeho úsilí a trocha drzosti se vyplatily a Roden po chvíli svolil. „Karel zareagoval fantasticky a po pár dnech už jsme společně s Martinem Linhartem a Pavlou Dostálovou z 68 pictures psali scénář,“ dodal Ztracený. Poselstvím klipu je, že když nejde o život, jde o....

Ztracený má vůbec štěstí na „herce“. V klipu k písni Tak se nezlob mu účinkují mj. Jaromír Jágr, Jan Čenský nebo Rey Koranteng.

Klip k písni Tak se nezlo, kde se objevil i Jaromír Jágr.

Supraphon 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků