Karel Roden (59 let)
herec

Bulvární status: Charizmatický herec jde stále z role do role. Autor: veš


Fotograf Blesku Martin Hurda po údajném napadení Rodenem.

Fotograf Blesku Martin Hurda po údajném napadení Rodenem. Foto: Blesk - Pavel Hofman

Podívejte se, jak Roden pěstmi zřídil novináře. Za výtržnictví mu hrozí dva roky natvrdo

Včerejší napadení fotografa Blesku Karlem Rodenem (59) bude mít patrně soudní dohru. Incident, při kterém i v zahraničí uznávaný herec podle svědectví redakce několikrát udeřil reportéra do tváře a způsobil mu tak otřes mozku, může pro Rodena skončit odsouzením až na dva roky natvrdo.

"Dnes jsem byl po sérii vyšetření propuštěn z nemocnice. Ihned jsem se poté dostavil na policii. Ani já ani redakce nakonec na pana Rodena trestní oznámení podávat nebudeme. Bylo mi však řečeno, že policie již sama zahájila konkrétní úkony a případem se stejně bude zabývat," řekl dnes Super.cz stále ještě otřesený fotograf. Ten se po výslechu odjel léčit domů a je v pracovní neschopnosti.

Podle našich informací policie za pomoci státního zástupce případ v žádném případě nechce pustit a bude zvažovat obvinění Karla Rodena z trestného činu výtržnictví. Za to by mu hrozily až dva roky vězení.

Sám herec ani jeho partnerka Jana Krausová, která byla při incidentu přítomna, dnes nezvedali telefon. Paradoxní je, že k výbuchu vzteku u Rodena došlo těsně před zahájením tiskovky k seriálu HBO Terapie, v kterém hraje citlivého psychologa Marka Poštu. 

David Zápal , Super.cz


Profilový článek