Karel Heřmánek ml. (34 let)
herec

Bulvární status: Herec a nyní už i principál Divadla Bez zábradlí. Syn Karla Heřmánka. V roce 2015 si vzal svou kolegyni z divadla Nikol Kouklovou. Autor: rach


Karel Heřmánek ml. a Nikol Kouklová Heřmánková

Karel Heřmánek ml. a Nikol Kouklová Heřmánková Michaela Feuereislová

Známý herecký pár oslaví v prosinci už 12 let vztahu: Proč ale manželka mladého Heřmánka tráví aktuálně čas s jiným mužem?

Principál Divadla Bez zábradlí Karel Heřmánek ml (34). a jeho krásná žena, herečka Nikol Kouklová Heřmánková, (33) spolu začali chodit v prosinci roku 2010. Po pětiletém vztahu se sezdali. Jelikož spolu vedou i divadlo, jsou vlastně stále spolu.

Je to už zažité, a proto jsme rádi, že když máme každý nějaké natáčení nebo dabing, tak jsme chvíli od sebe. Ale umíme spolu fungovat, protože v divadle se každý rozprchneme a řešíme si to svoje, takže to není tak, že bychom neustále stáli vedle sebe,“ svěřila se herečka pro Super.cz.

Známý herecký pár slaví ve Varech výročí svatby: Krize po sedmi letech?

Teď dá Nikol ale svému choti přeci jenom na chvíli vale a čeká ji velká výzva s jiným umělcem. Konkrétně s tanečníkem Danielem Kecskemétim vytvoří pár v soutěži Roztančené divadlo 2022 aneb Když herci tančí, a to 26. listopadu v divadle v Mladé Boleslavi. Nebude na herečku její manžel tak trochu žárlit, že netančí s ním? „My si zatančíme spolu jindy, teď si užíváme to, že nemusíme trávit spolu 24 hodin denně, ale každý máme tu svojí práci,“ doplnila se smíchem Nikol.

Karel Heřmánek mladší se snaží dodržet slovo. Co před pár měsíci veřejně slíbil?

Nikol je navíc soutěživá a tanec jí vždy šel, proto se na tuto výzvu moc těší. „Tanec mě opravdu baví. V dětství jsem toto chtěla dělat profesionálně. Dostala jsem se i na taneční konzervatoř, kterou jsem ale později nechala,“ dodala Nikol Kouklová. 

Ondřej Kočí


Časová osa článků