Karel Heřmánek ml. (34 let)
herec

Bulvární status: Herec a nyní už i principál Divadla Bez zábradlí. Syn Karla Heřmánka. V roce 2015 si vzal svou kolegyni z divadla Nikol Kouklovou. Autor: rach


Karel Heřmánek mladší Super.cz

Karel Heřmánek mladší se snaží dodržet slovo. Co před pár měsíci veřejně slíbil?

Principál Divadla Bez zábradlí Karel Heřmánek mladší (34) patří k těm, u kterých se lockdown podepsal na váze. Před třemi měsíci během rozhovoru pro Super.cz slíbil, že na sobě začne poctivě makat. Dodržel slovo? „Je fakt, že teď jsem po dlouhý době začal nějak pravidelněji cvičit, tak to jsem rád, ale nevím, jak dlouho mi to vydrží,“ přiznal upřímně.

Jako manželé si k sobě Nikol Kouklová a Karel Heřmánek dovolí víc než ostatní herci. Jak jim to funguje jako kolegům?

„Snažím se dvakrát, třikrát do týdne jít do fitka, ale není to tak, že bych to držel úplně super pravidelně. Mám povinnosti, mám divadlo a když to kombinuji s dalšími pracovními povinnostmi, tak se to moc nedá,“ doplnil Karel pro Super.cz.

Herečka Nikol Kouklová odtajnila svou vánoční obsesi: Manžel se mi směje, že jsem šílená

Se svou ženou, herečkou Nikol Kouklovou (33) zatím žádnou letní dovolenou neplánují, nechají tomu volný průběh: „Když nás to náhodou popadne, tak vyjedeme ze dne na den, z týdne na týden, v tuto chvíli se rodí nějaké nápady, ale nemáme zatím nic nefiktivního.“ Prozradil herec.

Když Karel není zrovna na jevišti, hlavu si nejvíce pročistí dlouhými procházkami se psem. Nejčastěji ho můžete potkat na procházce v Prokopském údolí. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků