Karel Gott (1939–2019)
zpěvák

Vzpomínka Super: V srdcích fanoušků bude žít navěky. Autor: ac


Ivana Gottová a Olga Špátová

Ivana Gottová a Olga Špátová Foto: Marek Pátek / CNC / Profimedia

Dojatá Ivana Gottová vystoupila po dvou letech na veřejnosti. Podívejte se, jak jí to slušelo

V plzeňském amfiteátru Lochotín se konala slavnostní předpremiéra dokumentu Olgy Špátové o Karlu Gottovi (✝80) Karel. Místo předpremiéry vdova po našem nejslavnějším zpěvákovi Ivana Gottová (45) nevybrala náhodou. Plzeň je Mistrovým rodištěm a Lochotín oblíbeným místem, kde několikrát vystoupil před nadšenými diváky.

Samotná Ivana Gottová si předpremiéru nenechala ujít a poprvé po dvou letech vystoupila na veřejnosti, když společně s tvůrci dokumentu v čele s Olgou Špátovou snímek uvedla.

Ivana Gottová dojala sebe i fanoušky: Tohle je poslední zpověď Karla Gotta

„Říkala jsem si, že by si to Karel přál, abych na to pódium vyšla a promluvila. Už jsou to dva roky, co jsem se nikde neobjevila. Je pravda, že jsme film viděli už mnohokrát a poprvé ho vidět takhle s diváky byl silný emociální zážitek a jsem ráda, že jsem tady v Plzni, v jeho rodném městě,“ řekla v pořadu Showtime Gottová, jež byla stejně jako Olga Špátová ráda, že se diváci i smáli.

Vdova Ivana otevřeně promluvila o době po smrti milovaného manžela Karla Gotta

„Smáli se přesně tam, kde jsme si s Olgou myslely, že se smát budou, za to by byl Karel rád,“ dodala dojatá Gottová, jež nebude chybět ani na slavnostní premiéře, která se koná 5. října.

„Budu na premiéře. Doufám, že v lidech Karel zůstane napořád, stejně jako v našich srdcích, a že na něj budou vzpomínat s láskou,“ uzavřela. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků