Karel Gott (1939–2019)
zpěvák

Vzpomínka Super: V srdcích fanoušků bude žít navěky. Autor: ac


Dominika Gottová

Dominika Gottová Michaela Feuereislová

Dominika Gottová je ve Finsku zase bez manžela: Sotva nastoupila na léčení, odletěl pryč

Nejstarší dcera Karla Gotta (✝80) je opět ve Finska a rozhodla se začít od začátku. Dominika Gottová (48) v Helsinkách s manželem Timem Tolkkim zažádala o státní byt. „Ve Finsku se nám s Timem daří dobře. Dostali jsme státní byt, který si teď zařizujeme, a já se snažím si tady najít práci,“ svěřila se Super.cz Dominika, která se rozhodla, že vyřeší i své zdravotní potíže.

Po příletu si ale svého muže, ke kterému se vrátila, příliš neužila. Finský muzikant ze známé metalové skupiny Stratovarius si totiž zabalil kufry a odletěl na druhý konec světa. Na sociální síti se pochlubil snímky z letadla a tím, že mizí do Mexika. Dominiku tak v Helsinkách nechal samotnou.

Dominika Gottová nastoupila na léčení: Snad táta z nebe vidí, že se snažím

„Má v Mexiku práci, a tak musel letět. Čekají ho tam nějaká vystoupení a také kurzy na kytaru. Snad něco vydělá,“ svěřila se Blesku Gottová z léčebny, kam před pár dny nastoupila. Kdy se opět uvidí, Dominika zatím netuší. Není jí zatím známo, jak dlouho bude muset v zařízení zůstat. Gottová se v léčebně snaží odbourat závislost na lécích na spaní a také problémy s alkoholem. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků