Karel Gott (1939–2019)
zpěvák

Vzpomínka Super: V srdcích fanoušků bude žít navěky. Autor: ac


Dominika Gottová

Dominika Gottová Michaela Feuereislová

Dominika Gottová promluvila o údajném pobytu v nemocnici: Nejsem hospitalizovaná a ani ve vážnem stavu

Poslední dny měla Dominika Gottová (48) řešit nepříjemné zdravotní problémy, kvůli kterým měla dokonce i skončit v nemocnici. Nejstarší dcera Karla Gotta (✝80) se nám ozvala s tím, že sice pomoc lékařů vyhledala, její zdravotní stav ale rozhodně není tak vážný, jak se myslelo.

„Nejsem hospitalizovaná a ani jsem být neměla! A nejsem ve vážném stavu! Na vyšetření do nemocnice mne poslal můj lékař, protože mi několik dní nebylo dobře kvůli lékům, které beru na vysoký tlak,“ řekla Super.cz Dominika, která se již před pár dny svěřila s tím, že má problémy s vysokým krevním tlakem.

Hledá práci, značka spěchá! Dominika Gottová je stále bez místa: Proč ji nevzali do skladu?

„Kapačku jsem dostala proto, že jsem několik dní kvůli nevolnostem nejedla. Více se ke svému zdravotnímu stavu vyjadřovat nechci,“ popsala Gottová s tím, že informace o jejím zdravotním stavu pustil do médií člověk z jejího blízkého okolí, který ji velmi zklamal.

„Velice mne mrzí, že toto naopak udělal člověk, který bez mého svolení o mém stavu veřejně mluvil, a ještě vše zdramatizoval. Jsem tímto člověkem, který absolutně nectí lékařské tajemství, velice zklamaná!“ dodala závěrem nejstarší dcera Karla Gotta. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků