Kanye West (43 let)
zpěvák

Bulvární status: Rád by se stal příštím americkým prezidentem. Autor: ac


Kim Kardashian

Kim Kardashian Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Kim Kardashian posunula sexy trend na vyšší úroveň: Sako, pod nímž neměla podprsenku, nechala rozepnuté

Za pár měsíců by se Kim Kardashian (40) a Kanye West (43) měli dočkat třetího potomka. Toho jim má ale odnosit náhradní matka, takže těhotenství postavu televizní celebrity nepoznamenalo.

Na akci LACMA Art+Film Gala tak Kim mohla dráždit na maximum. Ceremoniál propojující světy umění, módy a filmu byl jedinečnou příležitostí, na níž na sebe mohla vyzývavě upozornit. Konkurence slavných hostů totiž byla více než silná. V Los Angeles se sešly modelky Behati Prinsloo (32), Candice Swanepoel (32) či herečky Salma Hayek (54), Amy Adams (46) a Melanie Griffith (63) s dcerou Dakotou Johnson.

Také Kim zvolila doprovod ze svého rodinného klanu. Společnost jí dělala matka Kris Jenner, na niž příští rok čeká pořádný babičkovský zápřah. K šesti dosavadním vnoučatům by měly přibýt další tři. Kromě Kim se o to mají postarat i její sestry Khloé Kardashian (36) a Kylie Jenner (23).

Na galavečeru zůstalo pozadí Kim skryto v obleku, který vypadal, jako by si jej půjčila od svého manžela. Outfit v pánském stylu ji ovšem o přitažlivost nepřipravil. Sako s absencí podprsenky není mezi celebritami žádnou novinkou. Kim jej ovšem nechala rozepnuté, čímž odvážný trend posunula na novou úroveň. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků