Kamila Nývltová (32 let)
zpěvačka

Bulvární status: Plánuje větší prsa Autor: ac


Kamila Nývltová není jen něžná bytost. Super.cz

Něžná dívenka? Ani náhodou! Kamila Nývltová si nechala potetovat obě ruce

Zpěvačka Kamila Nývltová (32) sice není pamětnicí původního Draculy, ale před čtyřmi lety už zahrála v jedné z obnovených verzí. Na slavnostní premiéře muzikálu po dvaceti letech bylo vidět, že si je jako Adriana jistá v kramflecích a pouze se stále zlepšuje.

"Bylo to takové zavzpomínání si a děkuji, že je vidět můj pokrok," usmívala se spokojeně po představení v Hudebním divadle v Karlíně. Před premiérou si ale v divadle zažila pořádný stres, když se rozhodlo, že nebudou zpívat ani Daniela Šinkorová (49) ani Magda Malá (54) a do jejich rolí musela narychlo naskočit Eva Burešová. "Život je nevyzpytatelný a ze dne na den se může stát cokoliv," míní Kamila.

"Jelikož mám práci i jinde a zpívám v jiných muzikálech, sama bych to určitě nezvládla. Proto se se mnou alternuje Eva a já hraji také nejen Adrianu, ale i Lorraine. Musíme se o to nějak podělit," dodala Kamila, která byla jako Adriana v druhé půlce muzikálu opět velmi sexy a předvedla svoji dokonalou figuru v kožených mini kraťáscích. "S postavou jsem teď spokojená, chodím jenom pravidelně cvičit. Jídlo mám ráda, takže když víc jím, tak to jdu vyběhat," ujistila nás, že ji nemusíme podezírat z anorexie.

Něžná Kamila nás ovšem překvapila, protože si nechala potetovat obě ruce. "Ještě jsem to nikde neukázala. Na levé mám data narození mojí rodiny, jen pozpátku, a andílek na pravé ruce, toho má i můj přítel, respektive jeho druhou půlku. Je to anděl, který nás spojuje, a zároveň mám anděly ráda. Je to pro mne symbol víry a všeho dobrého," vysvětlila nám Kamila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků