Justin Bieber (26 let)
zpěvák, tanečník, herec

Bulvární status: Oženil se s Hailey Baldwin. Autor: ac


Céline Dion a další hvězdy se pochlubily vánočními stromky.

Céline Dion a další hvězdy se pochlubily vánočními stromky. Profimedia.cz

7 vánočních stromků světoznámých celebrit: Takhle si domov vyzdobily Kylie, Victoria nebo Céline

Když přijde na vánoční výzdobu, světové celebrity rozhodně nešetří. Každoročně se chlubí stromky, o nichž si většinou obyčejní smrtelníci mohou nechat jenom zdát. A i když není důležité, jaký máte stromek, ale s kým se u něho sejdete, pojďte se pokochat výtvory slavných.

Nejmladší dolarová miliardářka Kylie Jenner (23) letos vsadila na růžovou. Tedy alespoň co se stromku v její kanceláři týče. Ten je totiž celý růžový od špičky až po kmen, a to včetně koulí, které ho zdobí.

V podobném duchu pojala strom i starší sestra Kylie Khloé Kardashian (36), jejíž dekoratér se opravdu vyřádil. Strom září tak jasně, že pokud byste pod ním měli rozbalovat dárky, pravděpodobně byste potřebovali sluneční brýle. U její dcerky True nejspíš ale obstál.

O něco vkusnější výzdobu zvolila Céline Dion (52), která pro změnu zapózovala u stromku s bílými a stříbrnými ozdobičkami.

Stromkem se ve svých Instastories pochlubili i Justin Bieber (26) a Hailey Baldwin (23). Nechyběly na něm ani ozdoby v podobě smajlíků.

Vkusně nazdobeným stromkem se pochlubila i moderátorka a aktivistka Katie Piper. Sdílela snímek, jak na zasněžený strom věší stříbrné a černé ozdoby.

Opravdu originální ozdobičkou se pochlubila Victoria Beckham (46). Její vánoční stromek evidentně zdobila i panenka Posh Spice.

Zpěvačka Gwen Stefani (50) se nechala slyšet, že má stromek v každém pokoji svého domu. Pod jedním z nich se stihla zvěčnit ještě před Vánoci.

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků