Justin Bieber (27 let)
zpěvák, tanečník, herec

Bulvární status: Oženil se s Hailey Baldwin. Autor: ac


Sofia Richie sundala horní díl bikin.

Sofia Richie sundala horní díl bikin. Profimedia.cz

Devatenáctiletá dcera slavného zpěváka se opalovala nahoře bez po boku nechvalně proslulého proutníka

Poměr mezi Sofií Richie (19) a Scottem Disickem (34) trvá déle, než se očekávalo. Exmanžel Kourtney Kardashian (42) se ze všech sil snaží, aby si sexy krásku udržel u těla.

Zpěvák Lionel Richie má sice z milostného života své dcery vrásky, ale s tím, že tvoří pár s o 15 let starším mužem závislým na sexu, nic nezmůže. Sofia se do světa amerického šoubyznysu neprobojovala hudbou jako její otec. Vystačí si známostmi se slavnými muži. Před Disickem se zapletla i s Justinem Biebrem (27), který měl údajně v posteli Scottovu exmanželku Kourtney Kardashian. Románky amerických celebrit se tak pohybují v začarovaném kruhu.

Sofia a Scott tvoří pár od letošního května, takže nejde o žádný jednorázový flirt. Zamilovaná dvojice spolu vyrazila na dovolenou do Mexika, odkud si mladá modelka chtěla přivézt celistvé opálení. Na lehátku sundala horní díl bikin a chytala bronz. Disick si svoji kočičku přísně hlídal, ale tato podívaná nezůstala jen pro jeho oči. Fotograf jim nedopřál soukromí a obnaženou Sofii zvěčnil. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků