Justin Bieber (27 let)
zpěvák, tanečník, herec

Bulvární status: Oženil se s Hailey Baldwin. Autor: ac


Rozverného sympaťáka Disicka (uprostřed) děvčata zbožňují.

Rozverného sympaťáka Disicka (uprostřed) děvčata zbožňují. Profimedia.cz

Po Kardashiance se jejímu ex (34) vůbec nestýská. Při jeho apetitu mu vyhovují mladší. Teď provokoval celou noc se šestnáctkou

Je to zkrátka rošťák a co se týče žen, nezná čtyřiatřicetiletý provokatér a expartner Kourtney Kardashian (42) Scott Disick žádná tabu. Od roku 2015, kdy s ním sestra Kim Kardashian (41) a matka hned tří jeho dětí kvůli častým záletům vyrazila dveře, tráví ve společnosti mladých, většinou náctiletých krásek většinu svého času.

Ale v pondělí tomu nasadil korunu na puritánskou Ameriku možná až příliš těžkou. Na veřejné oslavy založení New Yorku s sebou vzal nejen kamaráda, ale hned tři dívky, z nichž té nejmladší bylo teprve 16 let. A nešlo o úplně bezejmenné tváře. Jejich jména jsou v USA už mediálně známá.

Rozčarovaní Newyorčané tak s otevřenými ústy pozorovali, jak se Suede Brooks (16), Madison Beer (18) a Delilah Hamlin (19) cítí v Disickově společnosti spokojeně, za což ho už v průběhu oslav odměňovaly svojí přítulností. Do soukromí se pak všichni vytratili až dlouho po půlnoci.

Delilah, nejstarší z nich, je přitom dcerou hvězdných obyvatel Beverly Hills, herečky Lisy Rinny (54), známé třeba ze seriálu Melrose Place, a herce Harryho Hamlina, kterého zpočátku proslavila především role Persea z kultovního Souboje titánů (1981).

Osmnáctiletá Madison je už v tomto věku komerčně úspěšnou popovou zpěvačkou. K jejímu objevení před pár lety výrazně přispěl její někdejší přítel, zpěvák Justin Bieber (27). Dnes už má Madison na svém kontě hned několik hitů - třeba All For Love nebo Melodies. V posledních dnech na sebe navíc upozornila drobným románkem se synem manželů Beckhamových Brooklynem.

No a šestnáctiletá Suede, poslední Disickovo koťátko z onoho večera, je známou blogerkou a úspěšnou youtuberkou. Její kanál zaměřený na módu a péči o krásu MSFTxGYPSY je populární mezi teenagery a má 321 tisíc odběratelů. Suede je sice rodačkou z Las Vegas, ale poslední dobou většinu času tráví v Los Angeles a právě v New Yorku. 

Super.cz


Časová osa článků