Josef Vágner (32 let)
zpěvák

Bulvární status: Syn slavného otce rozjíždí svou sólovou dráhu. Autor: jc


Komu to nejvíc slušelo?

Komu to nejvíc slušelo? Foto: Super.cz/Herminapress

Komu to nejvíc slušelo? Takhle české zpěvačky zářily na charitativním koncertě pro Ukrajinu

Je to pár dní, kdy se pěvecké trio Jan Kopečný (32), Josef Vágner (32) a Petr Ryšavý rozhodli uspořádat benefiční koncert pro Ukrajinu. Během speciálního večera s nimi na jevišti Divadla Broadway vystoupily také kolegyně z branže.

„Je to neuvěřitelné, koncert jsme vyhlásili před pěti dny a divadlo se téměř vyprodalo. Podpořila nás spousta lidí. Povedlo se to i díky tomu, že všichni do toho šli, včetně techniků, vedení divadla. Veškeré peníze z lístků půjdou na Ukrajinu,“ svěřil Super.cz zpěvák Josef Vágner.

„V divadle je také sbírka potřebných věcí. Psalo nám spoustu lidí, že mohou něco darovat. Včera jsem vzal dodávku s přívěsem a jel jsem na Kladno, kde jsem přebral osm kočárků, dětské autosedačky, postýlky, spousty hraček a oblečení. Je to dojemné, jak moc na to lidi reagují,“ řekl nám zpěvák.

Komu to nejvíc slušelo? Takhle se známé tváře vyfikly na divadelní narozeninový mejdan

Ten během koncertu na jevišti uvítal kolegyně Kamilu Nývltovou (33), Michaelu Gemrotovou (36), Pavlínu Ďuriačovou, Lindu Finkovou (54), Markétu Procházkovou (36) a Mariannu Polyákovou. Přítomné dámy akci rozhodně nepodcenily a na koncert se náležitě oblékly. Nechyběl ani model v ukrajinských barvách. Jak to zpěvačkám během večera slušelo, se podívejte v naší galerii. 

Která dáma se podle vás nejlépe oblékla?

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků