Josef Vágner (32 let)
zpěvák

Bulvární status: Syn slavného otce rozjíždí svou sólovou dráhu. Autor: jc


Josef Vágner s rodinou

Josef Vágner s rodinou Foto: Petra Hauserová

První rodinné focení: Zpěvák Pepa Vágner se pochlubil svými rozkošnými dcerami

Zpěvák Josef Vágner (32) se stal v červenci podruhé tatínkem. Se svou manželkou Marlene, se kterou se před třemi lety oženil na řeckém ostrově Kréta, vychovávají dcerky Amélii a Jasmínku. Šťastná rodinka se nyní pochlubila společnými fotkami, ze kterých sálá rodinná pohoda.

„Fotili jsme v domácím prostředí a první společné focení jsme si moc užili,“ sdělil Super.cz zpěvák, který aktuálně jezdí po republice a vystupuje na vánočních koncertech s dětskými sbory. Na vánoční svátky se všichni moc těší.

„Stromeček už máme tradičně doma ozdobený, jedličku skoro do stropu, užíváme si adventní čas. Štědrý den budeme trávit i s rodiči, napočítali jsme, že nás bude skoro 15. Každý něco připraví, uvaří, doveze a moc se na to těšíme,“ dozvěděli jsme se dále.
Kvůli operaci křížového vazu v koleni si zpěvák od září nezahrál v muzikálech. Na Silvestra se poprvé po operaci vrátí do Divadla Broadway.

Dva měsíce po vážné operaci se objevil ve společnosti. Zpěvák poprvé odhodil berle

„Těším se, že si na Silvestra zahraji Mýdlového prince. Už jsem se byl podívat studijně na Lásku nebeskou, do které naskočím v únoru. Hned po Novém roce odjedeme s rodinou a přáteli na týden na Lipno, tam to máme moc rádi, kde se naše Amélie poprvé postaví na lyže a bude se učit lyžovat. Hory mám moc rád, tak se na to těším. Já si bohužel kvůli kolenu ještě letos nezalyžuju,“ dodal závěrem. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků