Josef Vágner (30 let)
zpěvák

Bulvární status: Syn slavného otce rozjíždí svou sólovou dráhu. Autor: jc


Zpěvačka má dokonalé pozadí.

Zpěvačka má dokonalé pozadí. Foto: archiv A.Bartošové

Postava snů! Muzikálová zpěvačka Bartošová se v plavkách pochlubila dokonalou figurou

Svou dovolenou si musela Alžbeta Bartošová (26) letos naplánovat s velkým časovým předstihem, ale nakonec se jí podařilo ve svém diáři najít alespoň pár dní a vyrazit na řecký ostrov Kréta.

Ten muzikálová zpěvačka navštívila nejen kvůli slunění na pláži, ale také proto, že byla pozvána na svatbu svého kamaráda a kolegy Josefa Vágnera (30), se kterým účinkuje v muzikálech Kleopatra a Muž se železnou maskou. Krásná brunetka se během dovolené nenudila. „S přítelem Lubošem jsme si naplánovali pobyt na Krétě na 11 dní, týden jsme strávili v Myrtosu, kde se uskutečnila svatba a abychom navštívili více míst, přejeli jsme ještě na další dny do jedné vesničky k Rethymnu,“ sdělila Super.cz půvabná Alžbeta.

Bartošová se také pochlubila svou krásnou figurou, kterou na jevišti skrývá pod divadelními kostýmy. A nutno říct, že takovou figuru jí lze opravdu závidět. „Chodím pravidelně cvičit, úplně jsem tomu propadla, chodím s kamarádkou a moc mě to baví,“ řekla Alžběta, která odhalila své dokonalé pozadí. 

Eliška Vinterová , Novinky.cz


Časová osa článků

Profilový článek