Josef Kokta (65 let)
podnikatel

Bulvární status: S Ornellou vychovávají syna Quentina. Autor: ac


Gabriela Partyšová byla s pohledným Danielem šťastná, ale manželství se jim přesto rozpadlo.

Gabriela Partyšová byla s pohledným Danielem šťastná, ale manželství se jim přesto rozpadlo. Foto: Super.cz/Herminapress, Michaela Feuereislová

Tady ještě byli zamilovaní až po uši: 7 fotek šťastné Gabriely Partyšové a bohatého podnikatele, které už jsou minulostí

Moderátorce Snídaně s Novou Gabriele Partyšové (44) nevyšlo už druhé manželství. Nejprve se rozváděla s Pepou Koktou (65), který si za ni našel náhradu v podobě mladší ženy Ornelly (29), později musela přetrpět i rozpad manželství s podnikatelem Danielem Farnbauerem.

Do něj se Gabriela zamilovala před třemi lety. O více než rok později se za něj provdala a tvářila se, že tentokrát konečně našla svého osudového muže.

Zamilované snímky sympatického páru, který je už minulostí, si prohlédněte v galerii. „Dále s Danem zůstáváme přáteli a moc si toho vážím,“ nechala se po rozvodu slyšet moderátorka, jež odluku s bohatým manželem oznámila už loni v listopadu.

Zpočátku se zdálo, že manželskou krizi oba překonají, ale nakonec se obláček velké lásky rozplynul, zazvonil zvonec a pohádky byl konec. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků