Johnny Depp (59 let)
herec, filmový producent

Bulvární status: Vyhrál soud nad Amber Heard a očistil své jméno. Autor: kv


Internet se baví na poznámkou Amber Heard.

Internet se baví na poznámkou Amber Heard. Foto: Super.cz/Profimedia

Jak někdo může věřit muži, který svět přesvědčil, že má nůžky místo prstů, diví se Amber Heard a je z toho hit internetu

Amber Heard (36) poskytla první interview po prohrané soudní bitvě se svým exmanželem Johnnym Deppem (59), který ji žaloval za pomluvu. S rozsudkem není spokojená a překvapivě si stojí za všemi svými výroky. Nad jedním z nich ovšem fanouškům nyní zůstává rozum stát.

Moderátorka Savannah Guthrie, která hvězdu Aquamana pro Today show zpovídala, se Amber zeptala: „Při závěrečné řeči označila Johnnyho právnička Camille Vasquez vaše výpovědi za váš životní herecký výkon, co na to říkáte?“

„To říká právnička muže, který celý svět přesvědčil, že má nůžky místo prstů. Že já jsem podala herecký výkon?“ odvětila Heard s narážkou na Deppův snímek Střihoruký Edward z roku 1990.

Ještě nemá dost? Amber Heard se ostře pustila do Deppa. Může ji to vyjít dráž než doposud

Na to neměla ani sama moderátorka co říct, a tak Amber pokračovala. „Týdny jsem u soudu poslouchala, jak jsem mizerná herečka, tak jsem trochu zmatená z toho, že bych mohla být oboje,“ dodala.

Netrvalo dlouho a uživatelé sociálních sítí začali hereččino bizarní přirovnání na sociálních sítích rozebírat. A teď je z něj hit internetu.

„Musel jsem si to pustit několikrát, než jsem uvěřil, že to z ní opravdu vypadlo,“ podivoval se jeden takový na Twitteru. „Nerad to Amber říkám, ale byly to rukavice. Nejspíš jí to v tom filmu uniklo,“ narážel na Johnnyho postavu z počinu Tima Burtona jiný.

Depp sdílel první video na sociální síti. Jeho ex Amber mu poslala drsnou odpověď

Žertíky stranou, Heard svá tvrzení myslí smrtelně vážně, jak několikrát zdůraznila, a svého ex opakovaně nazvala lhářem. Stojí si i za tím, že byl vůči ní násilnický.

Takové výroky jí přitom nyní mohou uškodit. Herečka uvedla, že se hodlá proti rozsudku soudu odvolat, a veřejné očerňování Deppa by jí mohlo plány zhatit. Nehledě na fakt, že by ji herec za čerstvé výroky klidně mohl žalovat znovu. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků