Johnny Depp (59 let)
herec, filmový producent

Bulvární status: Vyhrál soud nad Amber Heard a očistil své jméno. Autor: kv


Emotivní výpověď Heard byla podle Deppových právníků hraná.

Emotivní výpověď Heard byla podle Deppových právníků hraná. Profimedia.cz

Podala svůj životní herecký výkon, říkají právníci Deppa o výpovědích Amber Heard. A přidali ostré varování

Právníci Johnnyho Deppa (59) zaútočili na Amber Heard (36) v novém prohlášení, v němž označili její svědectví u sodu za její životní herecký výkon. Depp žaluje svou ex za pomluvu, ona se v těchto dnech hájí na lavici svědků a snaží se dokázat, že byla obětí domácího a sexuálního násilí ze strany Deppa. Její výpovědi byly velmi emotivní.

Právní tým herce nicméně v prohlášení upozorňuje, že „příběhy Heard se s časem mění, jak se jí to hodí“, a herečka stále přichází s novými detaily.

Deppův mluvčí zdůraznil, že hercovy vzpomínky na incidenty, zůstaly po „celých bolestivých šest let“ neměnné, už od vznesení prvních obvinění.

Amber Heard se zhroutila během výpovědi: Takhle popsala údajný incident, při němž Depp přišel o kus prstu

„Jak právní zástupce pana Deppa správně předpověděl ve svých úvodních prohlášeních minulý měsíc, paní Heard skutečně předvedla během svého předvolání životní výkon,“ stojí v prohlášení, k němuž právní tým Deppa přidal ostré varování.

„Následující křížový výslech týmu pana Deppa bude nejvýmluvnější a jistě upozorní na mnoho omylů, které se nyní paní Heard pokoušela vydávat za fakta ve svém spletitém svědectví.“

Na to reagoval tým Amber slovy, že se "Deppovo tvrzení o pomluvě rozpadá tak rychle, že se jeho právní zástupce ze žalobce mění v pronásledovatele“.

„Jelikož prohrál soud ve Spojeném království, možná by měl spíš zvážit novou strategii než recyklovat napadání oběti, a převzít odpovědnost za své chování,“ uvedl v prohlášení tým Heard s tím, že Depp nerozezná realitu od fikce.

Amber Heard přiznala, že fyzicky napadla Deppa: Neuvěříte, čím násilí odůvodnila!

Soud se na týden odročil a porotci byli varováni, aby se během pauzy nedívali na sociální sítě, a bylo tak zajištěno, že jejich názory nebudou ovlivněny. Po pauze bude následovat křížový výslech Heard týmem Deppa. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků