Johnny Depp (59 let)
herec, filmový producent

Bulvární status: Vyhrál soud nad Amber Heard a očistil své jméno. Autor: kv


Policejní důstojnice neidentifikovala Amber Heard jako oběť domácího násilí.

Policejní důstojnice neidentifikovala Amber Heard jako oběť domácího násilí. Profimedia.cz

Tohle Amber nejspíš nečekala: Policistka, která dorazila k údajné potyčce mezi Heard a Deppem, vypovídala u soudu

V žalobě Johnnyho Deppa (59) pro pomluvu proti jeho bývalé manželce Amber Heard (36) vypovídala také důstojnice losangeleské policie Melissa Saenz. Právě ta dorazila v květnu 2016 k údajnému incidentu, který vedl k rozvodu Deppa a Heard, a během nějž měl herec svou ex napadnout.

Během úterního stání si porota vyslechla její svědectví prostřednictvím předem natočené video nahrávky. A její popis situace z roku 2016 zněl zcela jasně.

„Neidentifikovala jsem Amber Heard jako oběť domácího násilí,“ odpověděla Elaine Bredehoft, hereččině právničce.

Kauza Depp versus Heard: Audio nahrávky jejich hádek přinesly šokující odhalení

Dále vypověděla, že Amber nevykazovala žádné stopy po domácím násilí a neměla modřiny. Opakovaně Bredehoft ujistila, že hereččinu opuchlou a zarudlou tvář považuje za důsledek pláče.

„Nevypadá to jako zranění způsobené mobilním telefonem. Je to v souladu s tím, že někdo pláče,“ ujistila Bredehoft s tím, že kdyby podle ní Amber byla zraněná, nahlásila by to.

Následující týden po návštěvě Saenz Heard podala žádost o rozvod a žádost o zákaz přiblížení vůči Deppovi. Tvrdila, že ji herec udeřil telefonem, než dorazila policie.

Bredehoft se dále ptala, v jakém stavu byl byt páru, jestli v něm Saenz našla stopy po zápase nebo cokoliv, co by podpořilo tvrzení Amber. Důstojnice odpověděla, že nic nenasvědčovalo tomu, že by v bytě došlo ke rvačce.

Šokující diagnóza v kauze Depp versus Heard: Amber má dvě poruchy osobnosti, tvrdí soudní psycholožka

Krátce před Saenz vypovídala také psycholožka Shannon Curry, kterou najal Deppův právní tým. Ta mimo jiné vyvrátila tvrzení, že by Heard trpěla posttraumatickým syndromem a přiklání se ke dvěma diagnózám - hraniční poruše osobnosti a histrionské poruše osobnosti.

S Heard se setkala ve dvou termínech a studovala její chování, stejně jako její lékařské záznamy a další, a zhodnotila, že vykazuje symptomy spojené s těmito poruchami. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků