Johnny Depp (59 let)
herec, filmový producent

Bulvární status: Vyhrál soud nad Amber Heard a očistil své jméno. Autor: kv


Johnny Depp a Amber Heard se opět sešli u soudu.

Johnny Depp a Amber Heard se opět sešli u soudu. Foto: Super.cz/Profimedia

Šokující výpovědi lékaře a bodyguarda Johnnyho Deppa: Kus hercova prstu našli na zemi!

V pondělí 18. dubna proběhlo další slyšení v kauze Johnnyho Deppa (59) a Amber Heard (36). Tentokrát se na lavici svědků objevili Sean Bett, Deppův bodyguard z doby, kdy byl s Heard, nebo Deppův lékař David Kipper, u kterého se léčil ze závislosti na lécích od roku 2014.

Právě Kipper ošetřil a vzal do nemocnice Deppa po incidentu, při kterém herec přišel o kus prstu. Ten později našel hercův kuchař na zemi v kuchyni.

K incidentu došlo v roce 2015 v Austrálii, kde Depp točil, a podle něj po něm jeho exmanželka hodila láhev, která mu usekla článek prostředníčku pravé ruky.

Skandální obvinění u soudu Johnnyho Deppa! Jeho exmanželka Amber tvrdí, že ji znásilnil lahví

Kipper vypověděl, že našel krvácejícího Deppa na zemi, ale nebyl si jistý, jak ke zranění došlo. Herec v nemocnici uvedl, že se pořezal nožem. V úvodních prohlášeních však hercovi právníci porotě sdělili, že za zraněním byla Heard.

Lékař dále uvedl, že po incidentu mluvil s Heard, která nevykazovala žádné známky fyzického napadení. Herečka později uvedla, že ji Depp během potyčky strčil na pingpongový stůl a na ledničku. Kipper doplnil, že ho nikdy nekontaktovala s žádným zraněním.

Deppovým lékařem byl od května 2014 a u soudu uvedl, že jeho počáteční diagnóza zahrnovala: ADHD, bipolární poruchu I. typu, deprese, nespavost, závislost na lécích a chronický reflux. Doplnil, že Heard se mu nikdy nesvěřila, že by byl herec agresivní nebo násilnický. Nebyl ani svědkem žádné z údajných potyček nebo hádek.

Děsivá výpověď sestry Johnnyho Deppa: Tohle prý doma jako malí zažívali

Deppův osobní strážce Sean Bett poskytl soudci fotografie herce s oteklou tváří a okem. Mají pocházet z března 2015, kdy Amber měla svého chotě fyzicky napadnout.

To měl být její první fyzický útok na Deppa, k dalšímu, po němž podle Betta Johnny skončil se škrábanci na nose, údajně došlo v prosinci toho roku.

Soudní bitva mezi Deppem a Heard začala minulý týden. Herec žaluje svou ex za pomluvu a urážku na cti. Předmětem je její esej pro Washington Post, v níž se označila za oběť domácího násilí. Herce v ní nejmenovala, ale vzhledem k předchozím obviněním, která vznesla a následně stáhla, bylo zcela jasné, o kom je řeč. Její tvrzení poškodilo Deppovu pověst a výrazně uškodilo jeho kariéře, snaží se tedy očistit svoje jméno a po bývalé manželce požaduje přes miliardu korun jako odškodné. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků