Johnny Depp (58 let)
herec, filmový producent

Bulvární status: Manželství s Amber Heard mu nevyšlo. Autor: kj


Peter Pecha Super.cz

Známý zpěvák si chtěl nechat podepsat kytaru za 60 tisíc od Johnnyho Deppa: Teď se bojí, zda ji dostane zpět

Na karlovarském letišti čekal na přílet J ohnnyho Deppa (58) s kytarou. Zpěvák Peter Pecha (32) nechtěl hollywoodskému idolu zahrát, ale požádat ho, aby mu nástroj podepsal. "Máme totiž stejnou," vysvětlil nám.

"Bohužel, jsem se vrátil bez podpisu a zatím také bez kytary. Protože jsou stále protiepidemiologická opatření a Johnny se na letišti netestoval, tak mu zakázali čehokoliv se dotýkat. Přitom chtěl. Dokonce mám i video, kdy se zastavil v letištních dveřích a ptal se svých bodyguardů, jestli může podepsat kytaru, kterou drží ten kluk a oni řekli, že to nejde," vyprávěl.

„Tak zítra!“ Johnny Depp dorazil do Karlových Varů. S fanoušky si pokecal z auta

Šanci na podpis ale ještě pořád má. "Nevěším hlavu. Spojil jsem se s Jiřím Bartoškou (74) a kytara je v tuhle chvíli v hotelu Pupp mezi dary a různými věcmi na podpis. Vědí o ní a já se budu modlit, aby se mi ta kytara vrátila podepsaná. Anebo se mi aspoň vrátila," smál se zpěvák.

"Je to fender telecaster barva blondie z roku 1957 za asi šedesát tisíc korun. Johnny hrál na stejnou. Bylo by velmi nemilé, kdyby se mi nevrátila. Na druhou stranu bych byl potěšen, kdybych ho na ní viděl někde hrát," dodal. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků