Johnny Depp (58 let)
herec, filmový producent

Bulvární status: Manželství s Amber Heard mu nevyšlo. Autor: kj


Timothée Chalamet a Lily-Rose Depp už netvoří pár.

Timothée Chalamet a Lily-Rose Depp už netvoří pár. Profimedia.cz

Mladý herec prohlašuje, že je zase single: Už netvoří pár s krásnou dcerou Johnnyho Deppa

Už je nad slunce jasné, že je s jejich románkem konec. Na Oscara nominovaný Timothée Chalamet (24) a dcera Johnnyho Deppa (58) Lily-Rose (20) se po více než ročním vztahu rozešli. Herec to nepřímo potvrdil v rozhovoru pro magazín Vogue, kde uvedl, že je momentálně single.

Lily-Rose a Timothée se dali dohromady v roce 2018 při natáčení snímku Král. I když vztah nikdy nepotvrdili, často je bylo vidět například při romantických procházkách po New Yorku. Dokonce i na filmových premiérách se ale drželi od sebe.

Chalamet je po pracovní stránce na roztrhání a před pandemií koronaviru kvůli natáčení hodně cestoval. Ještě před karanténou stihl dokončit film The French Dispatch, v postprodukci je i snímek Dune a oznámeno bylo i pokračování úspěšného filmu Dej mi své jméno, za nějž si Chalamet v roce 2018 vysloužil nominaci na Oscara.

Herecká hvězda mladé Lily-Rose také stoupá, v postprodukci má hned čtyři filmové projekty. Talent po slavném otci se u ní projevuje stejně jako nadání na modeling, které zdědila po matce, Vanesse Paradis. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků