Joanna Krupa (42 let)
modelka

Bulvární status: Nejžhavější polská rodačka stále provokuje. Autor: ac


Momentálně se pustila do cirkusů.

Momentálně se pustila do cirkusů. Profimedia.cz

Nejznámější polská topmodelka zahání deprese z rozvodu po svém: Stala se z ní nahá sexy šelma

Rozvod topmodelky a herečky Joanny Krupy (42) s majitelem slavného nočního klubu v Miami Romainem Zagem skončil 17. srpna. A jeden by si pomyslel, že když se na ukončení desetiletého manželství dohodli oba a bez přehnaných emocí, je všechno v pohodě a mohou se těšit na svůj nový život. Vždyť slavná kráska tolikrát zdůrazňovala jejich přetrvávající přátelství a vzájemnou vstřícnost.

Jenže není všechno tak, jak to na první pohled vypadá. Z Joanny nyní vypadlo, jak strašně ji deprese drtily. Po mnoha proplakaných polštářích a osamělých dnech ale usoudila, že je třeba jít dál a vrhla se po hlavě do práce. Byly týdny, kdy jsem byla tak smutná, že jsem pořád plakala, ale měsíc poté, co jsem o rozvod požádala, mi v rodném Polsku nabídli vlastní televizní pořad, který je převážně o ochraně zvířat. Myslím, že právě tahle show mi pomohla přestát ty těžké časy.

Joannu nyní ochránci zvířat přetvořili v sexy tygra a ona touto formou protestuje proti cirkusové drezůře divokých šelem. „Žádné zvíře by nemělo být nuceno provádět triky pro naši zábavu a je čas, aby britská vláda tuto krutost ukončila,“ říká Joanna, která prý byla zaskočena tím, kolik velkých zvířat vystupuje v Británii v cirkusech, aniž by to někdo reguloval. 

Super.cz


Časová osa článků