Joanna Krupa (42 let)
modelka

Bulvární status: Nejžhavější polská rodačka stále provokuje. Autor: ac


Joanna Krupa na sebe ráda upozorňuje.

Joanna Krupa na sebe ráda upozorňuje. Profimedia.cz

Dáreček pro bohatého manžela? Nejžhavější polská kráska a hvězda filmu Scary Movie provětrala vnady v šatech bez podprsenky

Rodačka z Varšavy Joanna Krupa (42)  je polskou topmodelkou, které se podařilo prosadit v USA, kam se už jako malá přestěhovala s rodinou a patří tam k velkým modelingovým hvězdám.

Atraktivní modelka má na svém kontě pózování pro prestižní magazíny i reklamní kampaně, ale podařilo se jí dostat i do taneční show Dancing with the Stars. A v neposlední řadě se půvabné Polce podařilo sbalit bohatého a pohledného podnikatele Romaina Zaga.

Ten nedávno slavil velkolepé narozeniny, kam pozval spousty fotografů a novinářů. A jeho sličná manželka udělala sama ze sebe ten nejrajcovnější narozeninový dárek.

Oblékla si totiž vyzývavé šaty, které měly výstřihy snad ze všech stran. A to, že si nevzala podprsenku, snad ani nemusíme dodávat... Joanna zkrátka ví, jak zaujmout. Fotografové se mohli ucvakat a modelka si na manželově oslavě udělala tu nejlepší možnou reklamu.

Kromě modelingu se totiž věnuje i herectví a nějaká nová rolička by jí určitě udělala radost. Diváci ji měli možnost vidět například ve filmech Planeta opic či Scary Movie 4. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Profilový článek