Jitka Zelenková (72 let)
zpěvačka

Bulvární status: I bez chlapa stále kvete jako květina. Autor: agš


Iveta Bartošová a Ladislav Štaidl na archivním snímku

Iveta Bartošová a Ladislav Štaidl na archivním snímku Herminapress

Osudové ženy a přátelé Ladislava Štaidla (✝75). Iveta Bartošová (✝48), Jitka Zelenková a mnoho dalších…

Smrt Ladislava Štaidla (✝75) zasáhla rodinu i celou řadu přátel z branže. Hudebník byl velmi populární, a všichni do poslední chvíle doufali, že svůj boj se zákeřným koronavirem vyhraje.

Za Štaidla truchlí jeho čtyři děti – dcera Karolína, synové Jan, Jiří a Artur. Posledně jmenovaný přišel před lety i o svou maminku Ivetu Bartošovou (✝48).

Co se týče žen, na nezájem si Štaidl nikdy nemohl stěžovat. Mediálně byl nejvíc propírán jeho vztah s Ivetou Bartošovou. Až do roku 2001 byl stále ženatý s právničkou a maminkou jeho prvních tří dětí Áňou Štaidlovou (74). Už dlouho před rozvodem spolu ale nežili. Po rozchodu s Bartošovou žil osmnáct let se zdravotní sestřičkou Míšou. V posledních letech se po jeho boku objevovala uroložka Yvona, s níž se před rokem a půl objevil na premiéře muzikálu Čarodějka.

Tahle trojice tvořila slavné hudební těleso: Ladislav Štaidl (✝75) s bratrem Jiřím (✝30) a Karlem Gottem (✝80) na archivní fotce

Blízko k němu vždy měla i zpěvačka Jitka Zelenková (72), která ho považuje za svého osudového muže. Zpěvačka s ním měla 11 let milostný poměr a přátelila se s ním i po jeho skončení. „Některé zprávy se přijímají velmi těžce. Upřímnou soustrast především rodině a Vám, Láďo... však Vy víte. Děkuji,“ truchlila.

Jitka Zelenková (70) se kvůli osudové lásce, kterou později měla i Bartošová, trápila 11 let. Půvaby ale neztratila

Z umělců se s vynikajícím hudebníkem přátelili producent František Janeček (78), zpěvák Petr Janda (80), hudebník Felix Slováček (79), herec Jiří Krampol (84) a mnoho dalších. Z těch, kteří už nejsou mezi námi, pak zpěvák Karel Gott (✝80) a hitmaker Karel Svoboda (✝68). 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků