Jitka Zelenková (72 let)
zpěvačka

Bulvární status: I bez chlapa stále kvete jako květina. Autor: agš


Jitka Zelenková

Jitka Zelenková Herminapress

Ahoj Karle, dlouho jsme se neviděli… Jitka Zelenková napsala dopis Gottovi. Od zpěvákovy smrti uplynul rok

Zpěvačka a dlouholetá spolupracovnice Karla Gotta (✝80) Jitka Zelenková (72) zavzpomínala na kamaráda formou dopisu. V něm připomíná jeho laskavou povahu, galantnost, vstřícnost a smysl pro humor. Datován je k 1. říjnu 2020, kdy uplynul rok od zpěvákovy smrti.

„Ahoj Karle, dlouho jsme se neviděli, ale je mi to jasný, máš toho moc,“ začíná Zelenková svůj dopis. V tom vzpomíná na mnohaletou spolupráci, za niž je vděčná, také na Gottovu pověstnou vstřícnost vůči fanouškům a samozřejmě i jeho smysl pro humor, jímž těšil kamarády i publikum.

To, jak Zelenková připomíná, na Gotta stále myslí. „A já taky! Líbám a objímám,“ končí zpěvačka dopis, který zveřejnila na sociálních sítích.

Na Gotta vzpomínají i další přátelé. „Karel je a navždy zůstane největší ikonou naší nejen populární hudby. Vzpomínám na něj často, ráda a chybí mi. Stejně jako všem. Byl Boží,“ napsala Monika Absolonová.

Dojemná vzpomínka na manžela: Rok po úmrtí Karla Gotta vdova Ivana promluvila o jeho odcházení

„Jsem šťastná, že jsem mohla na vlastní oči vidět, jak se choval k lidem,“ uvedla dokumentaristka Olga Malířová Špátová, která s Gottem natáčela snímek Karel. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků