Jitka Zelenková (70 let)
zpěvačka

Bulvární status: I bez chlapa stále kvete jako květina. Autor: agš


Jitka Zelenková zastavila čas a vypadá fantasticky.

Jitka Zelenková zastavila čas a vypadá fantasticky. Foto: Facebook Jitky Zelenkové

Mrkněte: Nestárnoucí Jitka Zelenková (65) ukázala parádní postavičku v plavkách

Téměř žádné vrásky, kudrnatá hříva, famózní postavička a stále stejně podmanivý alt. Taky máte pocit, že se zpěvačka Jitka Zelenková (70) zapomněla v toku času a tak nějak nám nestárne? Důkazem je koneckonců také její fotografie v plavkách, kterou se nedávno pochlubila na své sociální síti.

A to letos před prázdninami interpretka hitů Bez lásky láska není, Když se narodíme nebo Mít svůj kout oslavila takové malé významné půlkulatiny. A čím se obdarovala? „Zhubla jsem deset kilo, takže k narozeninám jsem si nadělila tajli,“ vtipkuje vždy pozitivně naladěná Jitka, která má na pilno i během letních měsíců.

„Už jsem byla ve své milované Třeboni, kam jezdím do lázní každý rok, chystám se do Maďarska, a jestli mi to vyjde, tak bych ještě ráda stihla Krétu. No a mezitím pochopitelně pořád koncertuju,“ prozrazuje kudrnatá zpěvačka, kterou po prázdninách čeká pracovní frmol.

„Na podzim vyjde má vzpomínková kniha, která se bude jmenovat Sem tam. Taky už jsou v prodeji lístky na můj narozeninový koncert s názvem Sametový hlas. Ten se bude konat 14. října od 19 hodin v pražském divadle Studio DVA a já vás tímto srdečně zvu,“ uzavřela vyprávění Jitka. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků