Jitka Zelenková (70 let)
zpěvačka

Bulvární status: I bez chlapa stále kvete jako květina. Autor: agš


Ilona Csáková a Jitka Zelenková v kostýmu britské panovnice Viktorie

Ilona Csáková a Jitka Zelenková v kostýmu britské panovnice Viktorie Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová, facebook J. Zelenkové

Šedesátnice Zelenková versus dvojnásobná mamina Csáková: Které to víc sluší v roli slavné britské panovnice?

Zpěvačka Ilona Csáková (50) se po delší době opět objeví na divadelních prknech. V chystaném muzikálu Přízrak Londýna si zahraje královnu Viktorii.

Na zpěvačce, která bude ztvárňovat sedmdesátiletou panovnici, se budou muset maskéři pořádně vyřádit. Csákovou může těšit, že u této role nikdo nebude řešit její kila navíc, která jí zase nemilosrdně vystoupala směrem nahoru.

Není bez zajímavosti, že stejnou roli před nedávnem hrála v ostravském Divadle Jiřího Myrona také o dvacet let starší zpěvačka Jitka Zelenková (70). Stejné muzikálové představení se v tomto divadle hrálo pod názvem Fantom Londýna.

Ač je Zelenková o generaci starší než Csáková, na fotkách není mezi zpěvačkami téměř žádný rozdíl. Zelenková patří k dámám, které i po překročení šedesátky vypadají mnohem mladší.

Usedlé černé šaty a šikovné ruce maskérů ji tak přeci jen přiblížily k pokročilému věku slavné britské panovnice. Na mladší Csákové přeci jen budou muset s vráskami zapracovat, ač je na ní jasně patrné, že věk v občance už neošálí. 

Která zpěvačka se vám coby královna Viktorie líbí víc?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků