Jitka Boho (28 let)
modelka

Bulvární status: Je spokojenou maminkou. Autor: daz


Jitka Boho jako Marilyn Manson

Jitka Boho jako Marilyn Manson Foto: archiv TV Nova

Minulý týden Tvář vyhrála jako sexy zpěvačka, tentokrát bude Jitka Boho za odpudivou zrůdu

Úvodní kolo čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas pro Jitku Boho (28) dopadlo nad očekávání dobře. Česká Miss z roku 2010 jako Beyoncé posbírala nejvíce bodů a zvítězila. Uspěje v soutěži i jako podstatně méně atraktivní Marilyn Manson?

Ztotožnit se s Beyoncé pro Jitku nebylo těžké. Tentokrát jí ovšem její ženské přednosti nebudou k ničemu. Kvůli přeměně v extravagantního zpěváka ji museli v maskérně pořádně zošklivit. U vítězky prvního kola tak dojde k obratu o 180 stupňů.

„Musím říct, že z této proměny mám trochu obavy, protože jsou tam opravdu hodně náročné hloubky a do toho choreografie, ohně a tak dále. Určitě to ale zvládnu,“ řekla před natáčením Jitka, která v maskérně strávila podstatně více času, než je u ní při líčení zvykem.

Česká Miss přetvořená do zpívající kreatury nebude jedinou zajímavou podívanou další epizody Tváře. Velká očekávání vzbuzuje i omlazená Leona Machálková (53) jako Britney Spears (38) či Dalibor Gondík (50), jehož úkolem bude ztvárnit country prsatici Dolly Parton (74). 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků