Jiří Pomeje (1964–2019)
herec

Vzpomínka Super: Zemřel ve svých 54 letech na rakovinu. Autor: ac


Andrea Pomeje půjde na dvě operace Super.cz

Andreu Pomeje čekají dvě operace: Při hraní si pochroumala koleno a problémy má i se silikonovými implantáty

Vdovu po Jiřím Pomejem (✝54) čekají v dohledné době hned dvě operace. Jedna byla plánovaná dlouhodobě, jen dvakrát odložená, ke druhé ji donutil úraz. DJka Andrea Pomeje (33) nám prozradila, co se vlastně stalo.

"Pokud jde o to koleno, tak jsem si přetrhla křížové vazy. Byla to nehoda při mém prvním letošním hraní v letní sezóně. Vím, že bych měla jít na operaci co nejdřív, ale mám nasmlouvané hraní, takže v rámci loajality k pořadateli, který v rámci propagace dělal na akci reklamu na moje jméno na velké srpnové akci, musím počkat. Na operaci půjdu v září," vysvětlovala nám Andrea.

Dlouhodobě ovšem odkládá další zákrok. "Tři měsíce před tím, než jsem otěhotněla, jsem byla na plastice prsou a stalo se mi to, co se v určitém procentu stává. Kolem implantátů se mi udělaly kapsule. Původně jsem měla jít na reoperaci loni v listopadu, pak v červnu, ale vzhledem k tomu, co se kolem mne dělo a mému psychickému stavu, jsem se k tomu nedokázala přinutit," vyprávěla.

"Ale teď mám třetí termín, to by mělo být v zimě, tak jsem se domluvila na další termín. Snad už to vyjde. Ten stav není bolestivý, je trochu nekomfortní, tak uvidíme," dodala Andrea. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků