Jiří Mádl (35 let)
herec

Bulvární status: Patří k našim nejoblíbenějším hercům. Autor: daz


Elizaveta Maximová

Elizaveta Maximová Michaela Feuereislová

Kam až ten výstřih na zádech sahá? Herečka s ruskými kořeny na Lvech předvedla i část zadečku

Zprvu jsme ji samozřejmě v roušce nemohli poznat, ale už když přicházela k Rudolfinu v doprovodu kolegy Jana Ciny (34), okamžitě na sebe strhla pohledy všech okolo. Krásná herečka Elizaveta Maximová (30) byla stejně jako on nominována na Českého lva za televizní minisérii Herec.

Pozornost na sebe upoutal její model. Zepředu zdánlivě decentní, ovšem výstřih vzadu odhaloval i horní část jejího dokonalého zadečku. "Na jeden večer vyměnit vytahané ponožky za střevíčky. Vděčnost, klid. V rukou těch nejlepších," komentovala svůj outfit, jemuž vévodila róba od návrhářky Kláry Nademlýnské, herečka.

Poprvé vyzkoušela milostné scény a i na filmovém plakátu je úplně nahá: Krásné herečce za to spolupráce s Jirkou Mádlem stála

Elizavetu můžeme znát z mnoha projektů. Ať už filmových, naposledy si zahrála například ve snímku Hra s Jiřím Mádlem (35) a Marikou Šoposkou (32), s Mádlem hrála i v Modeláři, za něhož letos získal Českého lva za vedlejší mužský herecký výkon, nebo televizních, jako je právě Herec, či Stockholmský syndrom. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků