Jiří Mádl (36 let)
herec

Bulvární status: Patří k našim nejoblíbenějším hercům. Autor: daz


Jana Doleželová a Taťána Kuchařová ve filmu Správnej dres Video: Česká televize

Co myslíte, umí hrát? Podívejte se, jak Kuchařová s Doleželovou hrají ve filmu partnerky hokejistů

Naše jediná miss World Taťána Kuchařová (35) si občas ráda odskočí z modelingu a zabrousí do hereckého světa. Společně s přítelem Ondřejem Brzobohatým (40) si před dvěma lety zahrála v seriálu Gympl s (r)učením omezeným.

Sice byla kritizována za to, že moc přehrávala, ale to ji od dalších hereckých příležitostí neodradilo. Diváci České televize Taťánu už v neděli večer uvidí na televizních obrazovkách dokonce v hlavní roli!

Kuchařová si zahrála manželku hokejové hvězdy NHL (Jiří Mádl) v romantické komedii Správnej dres. Pohled na atraktivní blonďatou fanynku v hokejovém dresu určitě nezklame, protože Kuchařová ve snímku hravě prodala své půvaby, které zastíní i případné herecké nedostatky.

Na obrazovkách uvidíme také modelku a lékarnici v jednom Janu Doleželovou (41), jež si také střihla roli přítelkyně hokejisty. V jejím případě navíc také tak trochu zlatokopky, a tak není divu, že jí role seděla. Na ukázku hereckého dialogu mezi Kuchařovou a Doleželovou se podívejte ve videu. A nezapomeňte hlasovat v naší anketě pod článkem... 

Která modelka se vám jako herečka líbí víc?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků