Jiří Mádl (36 let)
herec

Bulvární status: Patří k našim nejoblíbenějším hercům. Autor: daz


Eva Josefíková a Jiří Mádl

Eva Josefíková a Jiří Mádl Michaela Feuereislová

Jirka Mádl o své rvačce a údajných pletkách v Bílině: Je to bouda, ušili to na mě náckové

Jak Super.cz již informoval, v sobotu se v Bílině konal maturitní ples tamních maturantů, kteří si coby moderátora pozvali Jiřího Mádla (36). Zatímco jeho dívka Eva Josefíková (33) ten večer zářila na Lvech, on měl podle některých zatím nedostatečně potvrzených informací koketovat se studentkami (jistý odvážlivec dokonce tvrdí, že v jednom případě nešlo jen o pouhé koketování) a dostat pak za to pořádnou nakládačku.

Vtipálek Mádl původně Super.cz ohledně incidentu psal nejrůznější srandičky. „Byl jsem tam a moderoval jsem. Vymlátil jsem tam hospodu plnou nácků a zachránil dítě z hořícího domu na laně od helikoptéry. Tu řídila Evička. Tu holčičku z požáru si adoptujeme,“ reagoval posměšně. Po vyjití článku se ale začal bránit.

Nebyl sice konkrétní, ale naše tři zdroje, které na sobě nezávisle incident potvrdily, nazval hodně přísně. „Jeden nácek poprosí jiné dva nácky, ať někam napíše a už jsou tři,“ tvrdí Mádl. Naznačuje tak, že rozhodně nešlo o žádnou bitku kvůli dívkám, ale o něco úplně jiného?

Těžko říct, zda má být podle něj příznivcem nacismu i jedna z maturantek, která o průšvihu psala na sociální síti. „Moc děkujeme, že jste se zúčastnili našeho plesu, tedy až na pár slečen, které se na našeho moderátora lísaly jako k***y, a on pak dostal přes držku,“ uvedla mladá dáma. 

Myslíte si, že by mohl být Mádl Josefíkové nevěrný?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků