Jiří Langmajer (55 let)
herec

Bulvární status: Podruhé se oženil. Vzal si Adélu Gondíkovou. Autor: daz


Martina Babišová natáčela film s Jiřím Langmajerem Super.cz

Jiří Langmajer se radoval z filmu s půvabnou zrzkou: Konečně jsem se nemusel svlékat a obcovat s kolegyní

Komedie, kde je Jiří Langmajer (55) za svůdníka, sekají filmaři jako Baťa cvičky. Už proto se radoval z role ve filmu Rudolfa Havlíka Minuta věčnosti, který je o vztahu otce a dcery. "Konečně jsem se nemusel svlékat a obcovat s některou milou kolegyní, což mám v 99 procentech filmových projektů," pochvaloval si. "Ale stejně se svlékal, při koupání v moři," práskla na něj Martina Babišová (28), která ve snímku ztvárnila jeho dceru.

I Martina, s níž jsme natáčeli rozhovor, byla ze spolupráce nadšená. Langmajer se k ní prý v některých chvílích choval jako pravý otec. "Během natáčení jsme si ten vztah vybudovali. Kontroloval, abych nenastydla, jestli nemám promočené boty," vyprávěla Super.cz herečka, která se teprve nedávno vrátila z Irska, kde roky žila. Objevila se už ve filmu Shoky & Morthy: Poslední velká akce a role v Minutě věčnosti je pro ni první hlavní.

Jmenovkyně premiéra se toho nebála: Na filmovou premiéru si nevzala podprsenku, dekolt ukázala skoro až po pupík

"Bylo to krásné dobrodružství, bylo to výborné, hodně jsme se nachodili, a protože nás bylo jenom devět, byli jsme takový tým jako Společenstvo Prstenu, taková zvláštní rodinka. Kvůli covidovým opatřením jsme natáčeli úplně odříznutí od lidí. Byla to dokonalá karanténa," vzpomínala.

Při natáčení si užili i atmosféru Islandu, kam by se herečka ráda někdy vrátila. "Vykoupali jsme se u gejzíru, viděli tu krásnou přírodu. Ale nebyl to žádný zájezd, první byla vždy práce," ujistila nás. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků