Jiří Krampol (83 let)
moderátor

Bulvární status: Ví, že nikdo není dokonalý Autor: ac


Jiří Krampol s manželkou Hanou

Jiří Krampol s manželkou Hanou Michaela Feuereislová

Jiří Krampol o úmrtí milované manželky: Bylo to absolutně nečekané, držel jsem ji v náručí

Herec Jiří Krampol (83) prožívá velmi těžké chvíle. V pondělí vpodvečer nečekaně zemřela jeho milovaná žena Hanka Krampolová (✝59). Příčinou smrti byl zřejmě prasklý vřed a krvácení.

„Držel jsem ji v náručí, bylo to absolutně nečekané. Hanička na tom v poslední době byla mnohem lépe. Praskl jí vřed a zemřela na krvácení traktu. Volal jsem jí sanitku, ale už nebylo možné Haničce pomoct,“ řekl Super.cz Krampol.

Jeho žena skonala doma, po šesté hodině večerní.

ČTĚTE TAKÉ: Jiří Krampol v slzách! Zemřela jeho milovaná manželka Hanička (✝59)

Hanka Krampolová poslední roky bojovala se závislostí na lécích a cigaretách. V dubnu byla po čtvrt roce propuštěna z psychiatrické léčebny v Bohnicích a podle Krampola léčba zabrala, ale v léčebně si pobyla déle kvůli zlomenině stydké kosti.

Zdravotní potíže ji provázely i v minulosti. Loni po kolapsech skončila celkem třikrát v nemocnici, zkolabovala i během dovolené v Tunisku.

Poté se jí, jak uvedl Krampol, začalo dařit lépe. Ještě v červnu se objevila po boku manžela ve společnosti a vypadala velmi dobře. Její smrt tak byla jak pro manžela Jiřího, tak pro blízké a kamarády ranou z čistého nebe. 

Gabriela Wolfová , Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků