Jiří Krampol (83 let)
moderátor

Bulvární status: Ví, že nikdo není dokonalý Autor: ac


Jiří Krampol už je doma z nemocnice a plánuje víkend s manželkou. Super.cz

Jiří Krampol se po hospitalizaci raduje: Jeho Hanka má 15 kilo nahoře, kouří 6 cigaret denně a už ji pouštějí na víkendy domů

Herec Jiří Krampol (83) už je propuštěný z nemocnice, kde strávil pár dní kvůli těžkému zánětu průdušek. "Cítím se dobře, tedy do té míry, co je to v mém věku možné," svěřil nám u skleničky červeného vína na párty na počest nového klipu Lucie Vondráčkové (42) a Radima Flendera.

Podstatně lépe se cítí i jeho manželka Hana Krampolová (✝59), kterou už pouštějí z léčebny v Bohnicích na víkendy a pomalu se připravuje na návrat do běžného života. "Prospělo jí to. Přibrala patnáct kilo, vypadá zase normálně a chová se normálně. Pořád sice kouří, ale jen šest cigaret denně. A doufám, že to tak zůstane, protože se tam nechce zase vrátit," míní Krampol.

Pro manželku už má připravený program i na příští víkend. "Pojedeme za naším pejskem k paní, která ho hlídá, pak se mnou jede na zájezdové představení, máme v plánu večeři a chceme se podívat i do lázní, kam chceme vyrazit, až bude definitivně propuštěná," prozradil herec. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků