Jiří Bartoška (75 let)
herec, prezident karlovarského filmového festivalu

Bulvární status: Úspěšně šéfuje karlovarskému filmovému festivalu Autor: ac


Komu to nejvíc slušelo?

Komu to nejvíc slušelo?

Elegán Johnny Depp a krásné manželky: Kdo se na červený koberec karlovarského festivalu obléknul nejlépe?

Letošní 55. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je u konce. Řada známých tváří si jako každý rok nenechala ujít závěrečný ceremoniál. Červený koberec před hotelem Thermal ovládl herec Johnny Depp (59), a to i přesto, že přijel mezi posledními.

Hollywoodský herec, který se svým specifickým stylem oblékání někdy připomíná bezdomovce si dal záležet. Na závěrečný ceremoniál sáhnul po smokingu a lakýrkách. Na červeném koberci vynikal také americký herec Ethan Hawke. Obléknul oblek s kravatou a černobílé mokasíny bez ponožek. Po jeho boku pak zářila manželka Ryan v pudrově růžové róbě.

Tohle jsou všechny róby ze zahájení karlovarského festivalu: Která je top a kdo propadl?

Mezi českými hvězdami byla jednoznačně nejlépe oblečená herečka Ester Geislerová (37). V plisované róbě od Diane von Furstenberg byla k nepřehlédnutí. Styl na červeném koberci opět udával také prezident festivalu Jiří Bartoška (75) s manželkou Andreou. Ta tentokrát zvolila černé průsvitné šaty a v elegantním modelu patřila k nejlépe oblečeným ženám večera.

Krásný model oblékla také partnerka hokejisty Davida Pastrňáka Rebecca. Ta řešila róbu na závěrečný večer jen krátce před koncem festivalu. „Měli jediný požadavek a to, aby šaty nebyly červené. Jinak vše nechali na nás. Řešilo se to na poslední chvíli, pár dní před závěrečným ceremoniálem,“ svěřil Super.cz návrhář Jakub Poner.

Kdo další se na zakončení festivalu objevil najdete v naší galerii. 

Kdo podle vás na zakončení festivalu ve Varech zářil nejvíc?

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků