Jennifer Garner (49 let)
herečka

Bulvární status: Oblíbená herečka byla v roce 2019 prohlášena časopisem People za nejkrásnější ženu světa. Z exmanželem Benem Affleckem má tři děti. Autor: kv


Jennifer Garner v slzách

Jennifer Garner v slzách Profimedia.cz

Co jí provedl? Jennifer Garner nestíhala utírat slzy, zatímco Ben Affleck měl zlo v očích

Tohle nebudí dojem idylického návratu. Místo příjemně stráveného víkendu to u Jennifer Garner (49) a Bena Afflecka (49) vypadá spíš na pořádné nedělní drama a dusno. Jennifer, která se ještě loni chtěla po deseti letech manželství s Benem rozvádět kvůli jeho nevěře, mu v posledních měsících zkoušela dát ještě jednu šanci, a to především kvůli společným dětem. Oscarový režisér a herec ji ale využívá dost podivným způsobem.

Když dvojice v neděli brala své dvě nejmladší ratolesti Seraphiunu a Samuela na hodinu bojových umění, byla herečka viditelně smutná a rozhozená. I za slunečními brýlemi byla znát její pláčem zkřivená tvář, stékající slzy si sotva stačila utírat. Affleck se přitom mezitím jen podivně usmíval. Jako by své ženě nenaložil dost, drama pokračovalo ještě v autě. Ben měl v tu chvíli hodně daleko do sympaťáka z Armagedonu... Jennifer jej jen tiše poslouchala se sklopeným zrakem. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Profilový článek