Jennifer Garner (49 let)
herečka

Bulvární status: Oblíbená herečka byla v roce 2019 prohlášena časopisem People za nejkrásnější ženu světa. S exmanželem Benem Affleckem má tři děti. Autor: kv


V očích Jennifer Garner je znát, jak složitým obdobím právě prochází.

V očích Jennifer Garner je znát, jak složitým obdobím právě prochází. Profimedia.cz

Chudák Jennifer Garner: Z rozchodu s Benem Affleckem vypadá opravdu zlomeně

O rozvodu Jennifer Garner (49) a Bena Afflecka (49) se už v Hollywoodu hovoří jako o jasné věci. Ačkoli se k celé situaci zatím ani jeden z manželů nevyjádřil, pohled na Jennifer Garner všem těmto domněnkám nasvědčuje. Herečka v neděli odpoledne odlétala z Los Angeles a bylo znát, jak moc složitým životním obdobím právě prochází. Garner momentálně prý nejvíc řeší, jak nastalé okolnosti co nejopatrněji sdělit jejich třem dětem.

Média s informacemi o údajném rozvodu neopomněla zmínit, že dvojice společně nebyla nikde vidět už déle než měsíc. Možná i proto se manželé koncem týdne i s dcerami Violet a Seraphinou vydali na procházku po Los Angeles.

Ben si Jennifer bral v roce 2005 po roční známosti. Kromě dcer ve věku devět a šest let mají ještě tříletého syna Samuela. Garner byla předtím tři roky vdaná za herce Scotta Foleyho a Affleck měl za sebou několik vztahů se slavnými ženami jako Gwyneth Paltrow či Jennifer Lopez. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Profilový článek