Jennifer Garner (49 let)
herečka

Bulvární status: Oblíbená herečka byla v roce 2019 prohlášena časopisem People za nejkrásnější ženu světa. S exmanželem Benem Affleckem má tři děti. Autor: kv


Nehezké nohy Victorie Beckham, Naomi Campbell a Katie Holmes.

Nehezké nohy Victorie Beckham, Naomi Campbell a Katie Holmes. Profimedia.cz

Myslíte, že jsou celebrity dokonalé? Podívejte se na jejich nehezké nohy

Pokud si nad fotografiemi skvěle upravených a bezchybných celebrit zoufáte, proč se vám také nepoštěstilo vypadat tak dokonale, netruchlete. I zdánlivě perfektní osobnosti mají nějakou tu vadu na kráse. U Victorie Beckham (47), Katie Holmes (42), Sarah J. Parker, Jennifer Garner (49) a Naomi Campbell (51) je to jeden defekt - nepříliš vzhledné nohy.

Módní ikona Victoria Beckham vypadá na každé události skvěle. Vždy má perfektní make-up, oblečení i účes. Jedinou věcí, kterou se nerada chlubí, jsou její prsty u nohou.

I slavnou Katie Holmes, manželku Toma Cruise (59), trápí stejný problém. Na rozdíl od bývalé Posh Spice si ale ze své vady na kráse horkou hlavu nedělá, a nožky vystavuje bez problémů.

Zkřivené prsty u nohou topmodelky Naomi Campbell jsou možná výsledkem nošení úzkých bot na vysokém podpatku.

Mezi další hvězdy, které trápí stejný problém, patří i Jennifer Garner a S.J.Parker. I když na nesouměrné prstíky není příliš hezký pohled, zmíněné ženy mají mnoho dalších předností, které tak malicherný problém dokonale převáží. 

Sabina Tesařová , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek