Jasmina Alagič (33 let)
moderátorka

Bulvární status: Je manželkou Rytmuse Autor: ac


V květnu to bude rok od jejich pohádkové svatby.

V květnu to bude rok od jejich pohádkové svatby. Foto: Instagram J. Alagič

Rytmus a Jasmina Alagič se pochlubili synem. Fanoušci hádají, po kom má Sanel oči

Spokojená a šťastná rodinka vyrazila na výlet. Patrik Rytmus Vrbovský (45) a Jasmina Alagič (33) si užívají společné chvíle ve třech se synem Sanelem, který už pomalu začíná vnímat dění kolem sebe.

Navštívili proto poprvé zoologickou zahradu a neodešli bez společné fotografie. Jak už je ale u drsného rappera zvykem, obličej svého prvního potomka skryl, a tak se fanoušci museli pokochat jeho tváří a obličejem krásné Jasminy. Rapper své příznivce, dychtící spatřit kukuč malého Sanela, alespoň potěšil tím, že mu na fotce nezakryl jeho kaštanové oči, což vyvolalo okamžité reakce fanoušků.

V komentářích pod příspěvkem se nemohou rozhodnout, zda je chlapeček víc podobný tatínkovi, nebo mamince. Někteří vidí oči Rytmuse, jiní zase neodolatelný pohled moderátorky s bosenskými kořeny.

Víc než očka malého Sanela ale všechny dojal Patrikův popisek u rodinné fotky. „Poznávání světa jeho očima je to nejkrásnější a nejvíc fascinující, co může otec zažít,“ rozněžnil se rapper a vyznávání lásky doplnil ještě o pár hashtagů: „poprvé spolu v Zoo, rodina, hodnoty, napojený na syna.“ 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků