Jasmina Alagič (33 let)
moderátorka

Bulvární status: Je manželkou Rytmuse Autor: ac


... a žili šťastně až do smrti.

... a žili šťastně až do smrti. Foto: Super.cz/Kamil Kubjátko, archiv L. Boučka a Instagram D.Gránského

10 celebrit, které do toho v roce 2019 praštily: Gondíková s Langmajerem, hvězda Ulice i Alagič s Rytmusem

Loňský rok byl v česko-slovenském showbyznysu hojný na veselky. Asi nejočekávanější svatbou byl obřad rappera Rytmuse (46) a Jasminy Alagič (33). Rytmus před svou kráskou poklekl v listopadu roku 2018 během návštěvy Bosny, kde má Jasmina kořeny. Krátce nato dostal pod stromečkem milé překvapení v podobě Jasminina těhotenství. Pár stihl svatbu na slovenském zámečku ještě předtím, než se jim narodil vytoužený syn Sanel.

Velkým překvapením byla svatba Adély Gondíkové (49) a Jiřího Langmajera (56). Dlouholetí partneři si řekli své „ano“ v létě. Na svatbu pozvali i řadu svých kamarádů z branže. Po klidném obřadu, který probíhal v kruhu nejbližších, to rozjeli na následné svatební párty, která byla ozvláštněná speciálním koncertem kapely J.A.R.

Fanoušci dlouho očekávali svatbu bývalé hvězdy Ulice a nové porotkyně SuperStar Patricie Solaříkové (34).  V lednu loňského roku ji přítel Tibor Pagáč požádal o ruku a Patricie se o dojemný moment podělila se svými příznivci na sociálních sítích skrze uplakanou fotku s prstýnkem. Veselka se konala mimo Prahu v areálu romantického hotelu. Kromě nejbližší rodiny a přátel nesměli na veselce chybět ani dva hereččini psí mazlíčci.

Na tyto i další známé páry, které v roce 2019 zpečetily svou lásku manželstvím, se podívejte v galerii. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků