Jaroslava Obermaierová (75 let)
herečka

Bulvární status: Prožila řadu zdravotních potíží, naposledy si zlomila kotník. Ze všeho se ale dosud otřepala a hrála dál. Autor: daz


Jaroslava Obermaierová

Jaroslava Obermaierová Michaela Feuereislová

Když nemůžeme hrát, můžeme alespoň fotit! Takhle vypadá drbna z Ulice, když si ji vezme do parády profík

Většinu času tráví Jaroslava Obermaierová (75) na své chalupě nedaleko Zruče nad Sázavou. Do Prahy jezdí kvůli natáčení seriálu Ulice a občasným pracovním povinnostem. Po delší době se tentokrát podívala do svého domovského divadla, kde sice nemohla na jeviště, ale měla i tak o zábavu postaráno.

„Jsem moc ráda, že jsem po dlouhé době vyrazila mezi kolegy do Divadla Broadway, když nemůžeme hrát, můžeme alespoň fotit. Na Ulici i tady v divadle se líčím sama. Dnes mě nalíčila profesionální vizážistka, a ačkoli to nemám ráda, tak jsem si to užila,“ svěřila se Super.cz herečka, která na jevišti kvůli pandemii nebyla už rok.

Koronavirem prošla bez příznaků a bez komplikací je i po očkování: Jak se hvězda Ulice po vakcíně cítí?

Kvůli svým blížícím se narozeninám se ale pustila do focení, na které nebyla sama.

„Doprovod mi tentokrát dělal i syn Jarda a náš pes Vašík, kterého mám od loňského léta. Už jsme si na sebe tak zvykli, že si bez něho tuhle dobu nedokážu představit,“ řekla Obermaierová, která po focení obešla v Praze to nejdůležitější a vydala se opět na svou milovanou chalupu. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků