Jaroslava Obermaierová (75 let)
herečka

Bulvární status: Prožila řadu zdravotních potíží, naposledy si zlomila kotník. Ze všeho se ale dosud otřepala a hrála dál. Autor: daz


Jaroslava stále není úplně ve formě.

Jaroslava stále není úplně ve formě. Herminapress

Rok po zlomenině kotníku pořád není fit: Herečku z Ulice trápí zdravotní problémy

Na své podzimní houbaření v lese jen tak nezapomene. Od loňského nešťastného pádu, při kterém si Jaroslava Obermaierová (75) zlomila kotník, zanedlouho uplyne rok. Oblíbená herečka se již vrátila nejen do nekonečného seriálu Ulice, ale i na divadelní prkna. Nevynechává ani společenské akce a naposledy jsme ji zastihli na premiéře muzikálu Trhák v Divadle Broadway, kde jí dělal doprovod její kamarád Rudolf Kubík.

„Jsem ráda, že jsem premiéru Trháku viděla, mám tu hodně kamarádů, například Ivušku Kubelkovou, která byla fantastická,“ práskla nám herečka. Jaroslava si však vzápětí posteskla, že ji stále trápí zdravotní problémy.

„Nejsem ještě úplně fit, bolí mě záda,“ svěřila se Obermaierová. Přestože lékaři stále doporučují herečce odpočinek, protože ji trápí nepříjemné bolesti, věnuje se práci a natáčí svou seriálovou roli. „Ulici točím stále, ale je to jen pár dní v měsíci,“ svěřila se představitelka Nyklové s tím, že se to kvůli svému zdraví snaží nepřehánět.

Na divadle si ale příliš pohov ani přes bolesti zad nedává. Pochlubila se nám totiž, že přijala novou roli v chystaném muzikálu Kvítek mandragory. „Tady v Divadle Broadway hraju už v Mýdlovém princi a začnu zkoušet Kvítek mandragory, tak se na to těším,“ dodala závěrem Jaroslava. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků