Jaroslava Obermaierová (74 let)
herečka

Bulvární status: Prožila řadu zdravotních potíží, naposledy si zlomila kotník. Ze všeho se ale dosud otřepala a hrála dál. Autor: daz


Jaroslava Obermaierová

Jaroslava Obermaierová Michaela Feuereislová

Stav Jaroslavy Obermaierové se nelepší: Nyklová z Ulice zůstává v nemocnici

Jak jsme již tento týden informovali, herečku Jaroslavu Obermaierovou (74) v posledních dnech opět trápí zdravotní problémy. Obermaierová absolvovala kompletní lékařskou prohlídku, potíže však zatím neustoupily, a tak narychlo musela zrušit své pracovní závazky.

Dle lékařů se prý jedná o přechozenou boreliózu v kombinaci se zánětem nervu, herečce byl nařízen klid a nyní je v péči lékařů.

Herečka je stále velmi pracovně vytížená – stará se o dům, hraje v divadle, natáčí seriál. Dle lékařů by se měla více šetřit a odpočívat.

Dnes večer měla účinkovat v Divadle Broadway v muzikálu Mýdlový princ. „Roli Hadravové v Mýdlovém princi dnes odehraje Jana Synková. Vzhledem k angažmá paní Synkové ve Studiu Ypsilon řešíme novou alternaci. Paní Obermaierové přejeme brzké uzdravení a těšíme se, až se opět vrátí do našeho muzikálového souboru,“ řekl Super.cz PR manažer Divadla Broadway Stanislav Běle. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků