Jaroslav Bednář (45 let)
hokejista

Bulvární status: S Lucií Hadašovou má dvě dcery. Autor: daz


Dara Rolins Super.cz

Dara Rolins konečně začíná stavět svůj dům snů: Proč ji ale Rytmus stále nepožádal o ruku?

Daru Rolins (49) už jsme ve společnosti dlouho nepotkali, takže když se objevila na otevření nového obchodu své bývalé "švagrové", sestry hokejisty Jaroslava Bednáře (45), měli jsme na ni spoustu otázek. "Odpovím na všechno, nechci mluvit jenom o soudu," řekla na rovinu Dara.

Jako první přišla na přetřes její figura. Začíná nám totiž připomínat adeptku na soutěž v kulturistice, jak má vymakané tělo a pekáče buchet na břiše. "Takhle cvičím už dva nebo tři roky, jen o tom v poslední době víc mluvím, konečně jsem pochopila svoje tělo, přestala držet nesmyslné diety a bránit se příjmu tuků, které organismus při takové zátěži potřebuje," vysvětlila zpěvačka. "Jestli mě uvidíte na soutěži pro kulturistky, tak jedině jako zpěvačku v rámci programu," slíbila.

Dalším bodem, který nás opravdu hodně zajímal, byla stavba domu, který si pořizují s partnerem Patrikem Vrbovským. Stále se nic neděje, a přitom plánovala, že v něm spolu stráví už minulé Vánoce. "Nedivím se, samotnou mne překvapuje, že rekonstrukce je ještě náročnější, než stavba nového domu," začala vyprávět Dara.

"Chápu, že si média myslí, že nám buď došly peníze, anebo máme krizi ve vztahu a vlastně spolu vůbec bydlet nechceme. Ale všechno je to hlavně otázka administrativy. Vyběhat všechna povolení a vyřešit námitky sousedů, to bylo peklo. Navíc jsem to zdržela i já sama, když jsem dvakrát změnila projekt. Ale příští týden už opravdu začneme stavět a do roka a do dne snad budeme bydlet," doufá Dara.

Ona svůj pronajatý dům pustí, ale co bude dělat její partner s domem, který má ve svém vlastnictví na Slovensku? "Původně ho chtěl prodat, ale nakonec jsme se dohodli, že si ho nechá a budeme mít aspoň kde bydlet na Slovensku, kam oba často jezdíme," vysvětlila zpěvačka. Na dotaz, zda si Rytmus nenechává svůj dům jako pojistku, kdyby jim to přestalo klapat, se jen smála. "To se ale musíte zeptat jeho," krčila rameny.

A když už jsme byli u téhle otázky, zeptali jsme se i na tu, která je pro ženu velmi zásadní. Zda už ji Rytmus požádal o ruku. "Zatím máme úplně jiné starosti. Vdaná jsme nikdy nebyla a jsem ráda, že jsem to nemusela řešit. Ale na druhou stranu, kdyby přišel a já byla v určitém rozpoložení, asi bych řekla své ano," uzavřela zpěvačka. 

Saša Šeflová , Super.cz


Profilový článek