Jaromír Jágr (49 let)
hokejista

Bulvární status: Rozešel se s Veronikou Kopřivovou. Autor: daz


Dominika Branišová je znovu za modelku. Super.cz

Ráda vypadá sexy. Mladá přítelkyně Jaromíra Jágra miluje sukénky a podpatky, doma ale hokejistu svádí i v teplákách

Jako modelka působila Dominika Branišová (27) hlavně v zahraničí. Díky jejímu statusu přítelkyně Jaromíra Jágra (49) o ni začíná být zájem ale i mezi českými módními tvůrci. „Jsem ráda za to, že potkávám nové lidi,“ řekla Super.cz Dominika, kterou jsme potkali na focení casual kolekce s názvem Beata Paradise Beaty Rajské (59).

Dominika si dříve na teplákovou módu příliš nepotrpěla a sázela spíš na eleganci a podpatky, ale v době pandemie změnila svůj přístup. „Jsem ráda, když je ženská sexy, a tak jsem vždycky preferovala podpatky a sukýnky. Teď se styl oblékání přesunul do pohodlného režimu a i já mám doma několik teplákovek,“ usmívala se modelka.

Svatba a děti? Partnerka Jaromíra Jágra promluvila o své představě budoucnosti. Mnohé překvapí

Styl oblékání se změnil i díky novému vztahu s Jaromírem Jágrem a změně životního stylu. „Mám naplánovanou schůzku s jedním stylistou, aby mi probral šatník. Chystám se na to už dlouho a stále jsem se k tomu nedonutila,“ říká Dominika. „Můj šatník ovlivnila změna práce. Dělala jsem manažerku v hudebním klubu. Teď nevím, kam bych v takovém oblečení šla.“ 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků