Jarmila Švehlová (65 let)
herečka, malířka, dabérka

Bulvární status: Jako princezna se ráda čančala a před šedesátkou vypadá božsky... Autor: jn


Herečka a malířka Jarmila Švehlová v plavkách...

Herečka a malířka Jarmila Švehlová v plavkách... Foto: Archiv Jarmily Švehlové

Jak to sakra dělá? Princezna Babetka (60) z pohádky Co takhle svatba, princi? se ukázala v plavkách

Už nějakou dobu pořádá herecké kurzy pro neherce, klidně by ale mohla vyučovat, jak úspěšně bojovat s přibývajícím věkem! Dabérka, herečka a malířka Jarmila Švehlová (65), kterou si dodnes všichni pamatují z řady televizních pohádek, má stále postavu jako holčička.

Důkazem je fotografie, na níž představitelka marnivé princezny Babetky z pohádky Co takhle svatba, princi? pózuje v plavkách na nedávné dovolené. „Na ostrově Korfu jsme s manželem trávili na konci září odpočinkový týden. Společně jsme relaxovali a já hledala inspiraci pro svou další malířskou tvorbu,“ svěřila Super.cz Jarmila.

Za hereččinou skvělou postavou prý nestojí hodiny dřiny v posilovně. „Za to, jak vypadám, vděčím zdravé stravě a genetickému vybavení po mamince a jejímu působení na mě v dětství, kdy jsem k ní chodila do baletu. Své žačky vedla ke zdravému všestrannému pohybu, lásce k hudbě a tím také k vlastnímu sebevyjádření. Dala mi do života velký dar,“ vypráví Jarmila a přidává jednoduchý recept, jak se drží v kondici.

„Sama za sebe mohu doporučit plavání, místo příloh a cukru jíst hodně zeleniny a v podstatě všechno ostatní, ale s mírou. Není to nic složitého,“ dodává s úsměvem.
 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků

Profilový článek